PRACODAWCA
Integracja
Warszawa 00-162, Dzielna 1, Polska

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi profesjonalistów i wysokiej rozpoznawalności w środowisku organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością, jesteśmy obecnie jedną z największych organizacji w Polsce.
Zdjęcie rekrutera
Ewa Spychała

Koordynator
Praca biurowa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymar:
pełen etat
Wygasa:
2024-05-16
Miejsce:
Warszawa (mazowieckie)
Wynagrodzenie: (brutto)
4 500 PLN
Szczegóły oferty

Poszukiwana recepcjonistka na pełen etat.

Obowiązki
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji/sekretariat

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Rezerwacja sal konferencyjnych i obsługa spotkań firmowych

  • Organizacja wyjazdów służbowych (w tym rezerwacja hoteli, biletów lotniczych/kolejowych)

  • Wsparcie administracyjne dla wszystkich działów: zakupy biurowe, obieg dokumentów i informacji oraz inne prace związane z codzienną działalnością administracyjną recepcji/sekretariatu

Wymagania
  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Obowiązkowość, punktualność i zaangażowanie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego