PRACODAWCA
Integracja
Warszawa 00-162, Dzielna 1, Polska

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi profesjonalistów i wysokiej rozpoznawalności w środowisku organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością, jesteśmy obecnie jedną z największych organizacji w Polsce.
Zdjęcie rekrutera
Ewa Spychała

Koordynator
Kierownik Sklepu
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymar:
pełen etat
Wygasa:
2024-05-31
Miejsce:
Warszawa (mazowieckie)
Wynagrodzenie: (brutto)
do uzgodnienia
Szczegóły oferty

Obowiązki
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu

  • zarządzanie zespołem sprzedawców

  • zarządzanie asortymentem
  • zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • dbanie o wystrój sklepu zgodnie z założeniami firmy
Wymagania
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe

  • kilkuletnie doświadczenie w handlu detalicznym

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość pakietu MS Office

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • samodzielność
  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
Oferujemy
    • pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej

    • pakiet szkoleniowy

    • dofinansowanie do pakietu socjalnego
    • premię uzależnioną od osiąganych wyników