PRACODAWCA
Integracja
Warszawa 00-162, Dzielna 1, Polska

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi profesjonalistów i wysokiej rozpoznawalności w środowisku organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością, jesteśmy obecnie jedną z największych organizacji w Polsce.
Zdjęcie rekrutera
Ewa Spychała

Koordynator
Telefoniczny doradca klienta
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Rodzaj pracy:
zdalna
Wymar:
pełen etat
Wygasa:
2024-03-10
Miejsce:
Warszawa (mazowieckie)
Wynagrodzenie: (brutto)
70 PLN
Szczegóły oferty

Obowiązki
  • Praca na projektach do klientów B2B i B2C.

  • Umawianie spotkań handlowcom.

  • Windykacja miękka.

  • Profesjonalne ankietowanie.

  • Ciągły rozwój w kierunku technik prowadzenia kontaktów z klientami.

Wymagania
  • Obowiązkowo doświadczenie w kontakcie z klientem przez telefon.

  • Bezwzględna uczciwość i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków.

  • Poprawna polszczyzna, dobra dykcja, samodyscyplina.

  • Umiejętność posługiwania się komputerem, pocztą, itp.

  • Posiadanie komputera ze stałym łączem internetowym (nie mobilny np. Plus, Tmobile czy Play mobilny). Konieczne słuchawki z mikrofonem.

  • Dostęp do cichego i spokojnego miejsca do pracy.

  • Wymagamy minimum 6 godzin pracy od poniedziałku do piątku, preferujemy zatrudnianie na pełen etat, 8 godzin dziennie.

  • Bardzo potrzebny dobry humor i pozytywne nastawienie do ludzi.

  • Niezbędna duża samodzielność - to telepraca więc potrzebne doświadczenie i zaradność.

Oferujemy
  • Praca w domu, bez dojazdów, straty czasu i środków. Ogromny komfort pracy.

  • Praca z dowolnego miejsca na świecie (pracują osoby mieszkające w różnych krajach :))
  • Przyjazne środowisko współpracy, wsparcie na każdym etapie przygotowań i późniejszej pracy.

  • Płatne szkolenie przygotowujące do nowych obowiązków.

  • Wynagrodzenie podstawowe (27,70zł. brutto) oraz bardzo wysokie premie za osiągane wyniki.

  • Współpraca z firmą o dużym doświadczeniu w organizacji zatrudnienia w formie telepracy. Zaczynaliśmy już w 2009 roku wyłącznie w formie zdalnej.

  • Pensje na czas, choć najczęściej przed czasem.
  • Każdy planuje swój grafik samodzielnie - zatrudniamy na minimum 3/4 etatu.

  • Praca jest dostępna od zaraz.