PRACODAWCA
Kosmetyczny Raj
Warszawa 03-459, Aleje Jerozolimskie 135/32a, Polska

Branża kosmetyczna
Zdjęcie rekrutera
Dorota Kluczewska

Kierownik Sklepu Drogeryjnego
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Rodzaj pracy:
hybrydowa
Wymar:
pełen etat
Wygasa:
2024-05-08
Miejsce:
Warszawa (mazowieckie)
Wynagrodzenie: (brutto)
8 000 PLN
Szczegóły oferty

Firma z wieloletnią tradycją, zaprasza do współpracy

Obowiązki
  • Zarządzanie podległym sklepem zgodnie z obowiązującym prawem oraz procedurami wewnętrznymi firmy

  • Dbanie o profesjonalną obsługę Klientów

  • Rozwoje kompetencji podległych pracowników

  • Doradzanie Klientom przy doborze kosmetyków do pielęgnacji i wizażu

  • Dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu

  • Reprezentowanie firmy wobec instytucji zewnętrznych dokonujących kontroli

  • Wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych

Wymagania
  • Masz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta w branży kosmetycznej odzieżowej lub biżuteryjnej
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Jesteś gotowy(a) do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • Znasz pakiet MS Office

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

  • Jesteś zorientowany(a) na osiąganie celów biznesowych

  • Angażujesz się w wykonywaną pracę i chcesz się rozwijać

  • Interesujesz się branżą kosmetyczną

  • Masz proaktywną postawę

Oferujemy
  • Umowa o pracę bez okresu próbnego

  • Stabilizacja finansowa i premia za dobre wyniki

  • Elastyczne godziny pracy

  • Kafeteria benefitów

  • Dopłaty do opieki medycznej i karty Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Szeroka gama szkoleń online (m.in. z kosmetologii i obsługi klienta)

  • Dla najlepszych program rozwoju talentów i realne szanse na awans - ok. 80% awansów na wyższe stanowiska w firmie to awanse wewnętrzne