PRACODAWCA
Kosmetyczny Raj
Warszawa 03-459, Aleje Jerozolimskie 135/32a, Polska

Branża kosmetyczna
Zdjęcie rekrutera
Dorota Kluczewska

Specjalista ds.Opakowań i Reklamacji
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymar:
do uzgodnienia
Wygasa:
2024-04-08
Miejsce:
Pruszków (mazowieckie)
Wynagrodzenie: (brutto)
100 000 PLN
Szczegóły oferty

Szczególnie, zapraszamy do rekrutacji osoby z niepełnosprawnością.

Obowiązki
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego przebiegu procesów zwrotów i reklamacji

  • Nadzór nad terminowym tworzeniem zamówień zwrotnych

  • Prowadzenie komunikacji z dostawcami, operatorem logistycznym, biurem obsługi klienta i innymi działami wewnątrz organizacji

  • Kontrola bieżącego zapasu systemowego i fizycznego pochodzącego z wykonanych zwrotów zamówie

Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z procesem zwrotów i reklamacji

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel)

  • Dokładność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Dyspozycyjność do pracy w różnych porach dnia, w tym w porze nocnej

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu

  • Doświadczenie w branży logistycznej będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
  • Opieka medyczna za 1 zł dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Kafeteria Benefitów z doładowaniem od pracodawcy 2 razy w roku

  • Obiad z deserem w czasie pracy

  • Bezpłatny dowóz z i do stacji PKP Pruszków oraz okolicznych miejscowości

  • Fizjoterapia w czasie pracy

  • Ubezpieczenie na życie w preferencyjnej cenie

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Eventy produktowe i prozdrowotne

  • Dopłata do karty Multisport Plus

  • Premia roczna uznaniowa

  • Bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • Szacunek i poczucie, że Twoja praca jest dla nas ważna!