PRACODAWCA
Kosmetyczny Raj
Warszawa 03-459, Aleje Jerozolimskie 135/32a, Polska

Branża kosmetyczna
Zdjęcie rekrutera
Dorota Kluczewska

Pracownik produkcji
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymar:
pełen etat
Wygasa:
2024-04-23
Miejsce:
Katowice (śląskie)
Wynagrodzenie: (brutto)
9 000 PLN
Szczegóły oferty

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie.

Obowiązki

Twój zakres obowiązków

Zatrudnione osoby będą odpowiadać za prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych, obsługę linii produkcyjnej oraz maszyn i urządzeń, a także zadania z obszaru spedycji.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia

Oferujemy

To oferujemy

  • Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z nami

  • 24 zł brutto/h początkowa stawka zasadnicza (od 1.04 stawka godzinowa 26 zł brutto/h)

  • 28,8 zł brutto/h stawka dzienna z premią gwarantowaną w wysokości 20% wynagrodzenia zasadniczego w pierwszym miesiącu zatrudnienia

  • 6 zł/h dodatek nocny za pracę w godzinach 22.00 - 06.00

  • Dodatek frekwencyjny miesięczny

  • Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Pracowniczy program emerytalny (ppe) – twoją składkę w wysokości 3,5% sfinansuje pracodawca

  • Ubezpieczenie grupowe na życie wraz z opieką medyczną dla ciebie i twoich bliskich

  • Dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników

  • Szkolenia pracownicze, niezbędne narzędzia oraz odzież roboczą

  • Ekwiwalent za pranie

  • Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych

  • Nagrody jubileuszowe

  • Dodatek świąteczny w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych